Czech English Russian
 
 
» Cestovní agentura
 
Ubytování Cestovní agentura » Ubytování

Ubytování v Praze a v České republice


Pro zobrazení hotelů kliknětě zde

 

 

Doprava Cestovní agentura » Doprava

TRANSFER PO PRAZE

 

Transfer z/na letiště, z/na vlakové nádraží


Počet osob / Cena jízdného jedním směrem / Cena jízdného tam i zpět/asistence průvodce


1-3                                  500,-Kč/20,-EUR                             960,-Kč/40,-EUR               doplatek  300,-CZK/15 EUR

4-6                                  700,-Kč/30,-EUR                          1.300,-Kč/55,-EUR               doplatek  500,-CZK/20 EUR

7-10                             1.100,-Kč/45,-EUR                          1.800,-Kč/75,-EUR               doplatek  900,-CZK/30 EUR

 

Osobní auta a minibusy jsou vybaveny klimatizací, jsou pohodlné a splňují všechny standarty nutné k pohodlnému cestování. Ceny jsou konečné.

 

 

 

Vstupenky Cestovní agentura » Vstupenky

Vstupenky na kulturní akce v Praze

 

Nabízím možnost objednání vstupenek na různé kulturní akce, pořádané v Praze. Především do divadel, na koncerty, festivaly, galerie, výstavy. Na území Prahy se nachází několik desítek divadel pro děti a dospělé.

Mezi nejznámější pražská divadla patří Státní opera Praha, která byla otevřena již 5.1.1888. jako pražská německá scéna. V Opeře vystupovali Gustav Mahler, Richard Straus, Felix Mottl, Enrico Caruso, Tino Pattiera a další. V repertoáru divadla je především opera a balet.
Dalším z pražských divadel je Národní divadlo, které je ztělesněním vůle českého národa po národní svébytnosti a samostatnosti. Na jeho budování se podílel celý český národ, včetně emigrantů a slavnostní položení základního kamene se uskutečnilo 16.května 1868. Národní divadlo má několik scén: historickou budovu, Stavovské divadlo a Divadlo Kolowrat. Na scénách Národního divadla můžete uslyšet operu, činohru a zhlédnout i balet. Stavovské divadlo je nerozlučně spjato se jménem hudebního skladatele W.A. Mozarta.

 

Cestovní agentura Cestovní agentura

Cestovní agentura

Jeden z nejprestižnějších amerických časopisů o cestování vyhlásil výsledky cestovní ankety "World´s Best Award". V TOP 10 evropských měst skončila Praha na šestém místě, loni byla osmá. Na prvním místě byla vyhlášena Florencie. V pořádání kongresů je Praha na 8.místě na světě. Pro rok 2007 získala Česká republika titul "Neobjevená golfová destinace". Podle prognózy UNWTO a CzechTourismu by se Česká republika měla stát do roku 2020 jednou z nejvýznamnějších světových destinací. V roce 2007 navštívilo Českou republiku 6,4 miliónů turistů. Toto vše klade velké nároky na služby v Praze spojené s cestovním ruchem.

 


Praha v noci

Praha
 
Výkonné a spolehlivé servery   Design pro systémy DataLife Engine